Kurtka zimowa, płaszcz

W ofercie firmy MODEX

   Latem, gdy temperatura powietrza przekracza temperaturę 20 stopni celsjusza, a wielokrotnie i 30 zastanawiamy się jak dobrać ubiór do pracy by wyglądać elegancko, a jednocześnie stosownie do wykonywanego zawodu. Gdy obowiązkiem staje się garnitur, koszula i krawat poszukujemy sposobu na dobór odpowiedniej tkaniny, by mimo wszystko czuć się komfortowo. Sytuacja odwraca się w sezonie jesiennym oraz zimowym, gdy temperatura z oknami znacznie spada. Tym razem podpowiemy Wam jaką kurtkę wybrać by wyglądać elegancko.

  Dobierając tę część garderoby męskiej zawsze powinniśmy pamiętać o zasadzie, iż w żadnym wypadkunie sprawdzi się kurtka sportowa. Przyglądając się ulicom naszych Śląskich miast bardzo często dochodzimy do wniosku, iż wcale nie jest to takie oczywiste dla wszystkich. Tu ważna jest także długość – brakiem elegancji lub nawet szczytem braku poczucia elegancji jest kurtka krótsza od marynarki, w efekcie część materiału przekracza granicę kurtki. By nie popełnić „faux pas” najlepiej wybrać płaszcz zimowy – to zawsze doskonały wybór jeśli chodzi o klasyczne, eleganckie ubranie. Bardzo ważnym elementem jest także dobór odpowiedniego materiału – tutaj mamy do wyboru:

  • płaszcze wełniane
  • płaszcze z domieszką kaszmiru
  • płaszcze z domieszką moheru.

W zależności od temperatury panującej za oknami dobieramy inną mieszankę. Tutaj zupełnie nie sprawdzi się płaszcz z materiału sztucznego – w tym przypadku będzie nam po prostu zimno. Bardzo istotnym elementem jest także uniwersalność – płaszcz wykonany ze szlachetnego materiału nigdy “nie wyjdzie z mody” i przyda się również do mniej oficjalnego ubioru.

Wśród produktów w naszej stałej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko płaszcze zimowe ale również kurtki wykonane z różnych materiałów. Większość z oferowanych kurtek, czy płaszczy szyjemy na miejscu w siedzibie firmy w Żorach. Zapraszamy również mieszkańców Rybnika, Pszczyny, czy Katowic i innych miast.