Kolorystyczny dobór obuwia

W ofercie firmy MODEX

     Jak olbrzymie znaczenie dla nas wszystkich mają kolory, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Niestety wraz z ilością nie idzie w parze łatwość wyboru. Przeglądając dziś półki sklepowe bardzo szybko można dojść do wniosku iż zarówno wśród garniturów, marynarek, czy samych spodni wybór jest olbrzymi – i to nie tylko w kwestii gatunku materiału, czy kroju ale również koloru. I to właśnie kolor ma olbrzymie znaczenie przy wyborze odpowiedniego obuwia.

W przypadku garnituru, kolor butów ma olbrzymie znaczenie.

       Część osób kompletnie nie zwraca uwagi na to jakie buty zakłada do nowego garnituru, tymczasem i w tej kwestii obowiązują pewne zasady. Co zrobić żeby nie popełnić tzw. faux pas? Na wstępie zaznaczamy grubą czerwoną linią, iż nie każde klasyczne buty w danym kolorze sprawdzą się w połączeniu z określoną barwą spodni. Tu warto skonsultować się ze specjalistą z salonu garniturów, w którym garnitur, czy obuwie kupujemy. Są jednak pewne zasady, które z góry można określić i których nie można łamać. W przypadku czarnego garnituru a zatem także czarnych spodni wyboru raczej dużego nie mamy. Tu najlepiej sprawdzą się buty w kolorze czarnym., błędem natomiast jest łączenie spodni w kolorze czarnym z obuwiem w odcieniach koloru brązowego. Dużo większy wybór mamy w przypadku garnituru w kolorze granatowym, czy niebieskim. W tym przypadku brąz, czy burgund sprawdzi się doskonale. Pamiętajmy jednakże iż to połączenie sprawi, że nasze ubranie będzie mniej oficjalne. Podobnie zresztą wygląda sprawa szarych spodni, czy garnituru w odcieniach szarości, w tym przypadku również nasz zestaw będzie mniej formalny, a połączenie z brązem również jest mile widziane.

   Reasumując należy podkreślić, że dobór odpowiedniego koloru obuwia do garnituru to wcale nie jest tak prosta i oczywista sprawa. Odwiedzając nasze sklepy firmowe uzyskacie Państwo poradę fachowca oraz szeroki wybór obuwia do każdego garnituru. Zapraszamy!

WYBIERZ Z NAMI BUTY DO GARNITURU! – zobacz naszą ofertę!